Usługi

Sericom-Quality to szczególna dbałość o produkt: wszystkie nasze procesy zaczynają się od badań wysokiej jakości surowców i wykorzystania nowoczesnych technologii. Po zakończeniu cyklu produkcyjnego wykwalifikowani technicy przeprowadzają kontrole jakości zgodne z certyfikowanymi protokołami.

Oferujemy dedykowaną usługę Sericom Service.

Wstępne badania

Nasze laboratorium badawczo-rozwojowe bada wszystkie potrzeby klienta: skład powierzchni drukarskiej, procesy drukowania, końcowy rezultat zadrukowanego przedmiotu.

Twoja powierzchnia, nasza farba

Zgodnie z Państwa potrzebami badamy i opracowujemy skład chemiczny w celu stworzenia farby odpowiedniej dla Państwa.

Analiza techniczna i produkcja

Przed dystrybucją nasi laboratoryjni specjaliści wykonują badania jakości według określonych protokołów.

Odcienie specjalne

Oprócz szerokiej gamy standardowych kolorów, które można łatwo zweryfikować w kartach kolorów, Sericom Italia srl jest w stanie stworzyć każdy rodzaj koloru: Pantone, RAL, HKS itp.

Możemy dostarczyć konkretne i dostosowane kolory na podstawie materiałów drukowanych, próbek mokrych lub określonych współrzędnych kalorymetrycznych.

Opieramy się również na stale aktualizowanej bazie danych, która śledzi wszystkie specjalne odcienie sformułowane zgodnie ze standardami naszej firmy. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu i technologiom nasi specjaliści laboratoryjni są w stanie udzielić szybkiej informacji zwrotnej na Państwa zapytania. Wszystkie specjalne odcienie, stworzone dla konkretnego klienta, traktowane są jako dane poufne.

Sericom dla klienta

  • dostosowywanie i tworzenie dopasowanych farb
  • pomoc w zakresie zgodności z rejestracją dla konkretnych obszarów zastosowania.
  • karta charakterystyki dostępna w 15 różnych językach
  • wysyłka na całym świecie
  • obsługa klienta: dedykowane usługi posprzedażowe
Sericom Service to jeden z naszych głównych atutów, to nasz sposób, aby być Twoim Dostawcą, to sposób, który zapewnia kontakt ze wszystkimi naszymi klientami.